Сучасні системи опалення:
надійне та економне опалення приватного будинку

Сучасна система опалення - складний інженерний механізм, і довіряти її монтаж потрібно тільки професіоналам. Ми підберемо оптимальний "формат" системи опалення для Вашого будинку, відповімо на всі питання, надамо Вам докладний кошторис і ЯКІСНО все змонтуємо.

Ми працюємо з 1996 року, за цей час ми змонтували понад 600 систем опалення в будинках, офісних центрах, складських приміщеннях. Наш величезний практичний досвід проектування і монтажу систем опалення дозволяє створити оптимальний варіант системи під кожного замовника.

Якщо у Вас вже є готові пропозиції по монтажу опалювальної системи, дзвоніть і ми надамо професійний коментар по Вашому кошторису.

Ми завжди раді Вашим дзвінкам та особистими зустрічами. З нами легко домовитися.

Опалення будинку - якісний монтаж економного і сучасного опалення приватного будинку

На сьогоднішній день для опалення в приватному будинку застосовуються різні схеми для зменшення споживання енергоносіїв, які постійно дорожчають. Різновид систем опалення залежить, головним чином, від виду використовуваного палива, яке споживає котел для вироблення тепла.

Так, відповідно, можна виділити кілька основних підвидів:

  • системи опалення, що працюють на газі
  • системи, що працюють на твердому паливі (дрова, вугілля)
  • опалювальні системи, що працюють від електрокотла
  • системи, що використовують рідке паливо (дизель)
  • альтернативні системи опалення - такі, що працюють на альтернативної енергії

Кожен вид палива відрізняється своїми особливостями і в тому чи іншому випадку може бути пріорітетним.

Проектування та встановлення сучасних систем опалення в Києві

Від правильності установки опалення залежить не тільки термін служби всієї системи, але і якість її роботи впродовж всього терміну експлуатації. А що може бути важливіше, ніж упевненість, що у вашому домі завжди буде тепло, затишно і можна в будь-який момент скористатися гарячою водою? Звичайно, це найважливіше. Тому вибираючи компанію, яка займеться проектуванням та монтажем опалення в приватному будинку, потрібно оцінювати її досвід і якість вже наданих послуг.

Нам не все одно, скільки пропрацює ваша система! Тому ми використовуємо тільки перевірені, якісні матеріали та обладнання - і несемо за них відповідальність. Гарантія на наші роботи - 2 роки, на матеріали - до 10 років. В результаті ви отримуєте готову систему опалення з одних рук. Тому, коли Вам знадобиться монтаж систем опалення Вашого приватного будинку, котеджу або дачі в таких містах, як Київ, Бровари, Біла Церква, Обухів, Васильків або в інших містах Київської області, не втрачайте часу - приїжджайте в наш офіс, де ми проведемо презентацію і відповімо на ваші запитання.

Наш 16-річний практичний досвід проектування та монтажу систем опалення та більше 500 змонтованих котеджів, дозволяють створити оптимальний варіант системи опалення для Вашого будинку.

На ринку представлена величезна кількість брендів, які можна умовно розділити на такі категорії:

  • Відмінні і дорогі
  • Хороші і не дорогі
  • Маловідомі і дешеві
  • Дешеві і небезпечні.

Ми працюємо тільки з першими двома категоріями, які рекомендуємо і Вам. Якщо у Вас вже є готові пропозиції по монтажу опалювальної системи, ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ, і ми дамо професійний коментар Вашої кошторисі.

Завжди раді Вашим дзвінкам. З нами легко домовитися.

З радістю чекаємо в нашому офісі.

Рейтинг сторінки:  
4.9
/
залишило 
84 
человек.

Чому Ми

16 років на ринку
500+ проектів
2 роки гарантії
Спеціальні пропозиції
Висока якість
Безкоштовне проектування

Працюємо із найкращими!

Конденсаційні котли за умов правильного проектування та монтажа споживають на 15% менше газу, ніж звичайні газові котли.