Монтаж систем опалення

Система опалювання – це складний інженерний механізм, тому проектування і монтаж системи опалювання повинні виконувати тільки професіонали. Таке рішення дозволить мати оптимальний варіант системи опалювання вашого будинку, якісний монтаж за доступними цінами, гарантійне і сервісне обслуговування. Проект системи опалювання ми виконуємо безкоштовно.

Зателефонуйте Нам, і ви з перших хвилин спілкування переконаєтеся у нашому професіоналізмі.

З 1996 року нашою компанією було встановлено більше 600 автономних систем опалювання. Наш профіль – монтаж автономних систем опалювання в приватних будинках, котеджах, офісних центрах… Ми проектуємо і монтуємо системи опалювання з максимально можливою на сьогоднішній момент економічністю, застосовуючи найефективніші технології опалювання.

Ми виконуємо реконструкцію вже існуючих, але застарілих систем опалювання. Застосовуючи опалювальне обладнання з кращими показниками ефективності і доступні до реалізації методи підвищення економічності, ми істотно знижуємо витрати на опалювання. Модернізація автономного опалювання дозволить комфортно і спокійно жити в улюбленому будинку.

 Встановлення опалювання з мінімальним споживанням енергоносіїв

Ми виконуємо встановлення систем опалення з використанням котлів під всі види палива: газ, електроенергія, дрова, пелети, дизельне паливо. Встановлення системи опалення на певному виді палива, або їх комбінації, проводиться після вибору на стадії проектування найефективніших варіантів, доступних для конкретного проекту. Виходячи з бюджету, встановлюється найефективніший теплогенератор. На сьогоднішній день найвищі показники ефективності забезпечують геотермальні, повітряні, гібридні теплові насоси, газові конденсаційні котли, піролізні і пелетні твердопаливні котли, електрокотли з модульованим потужністю, геліосистеми. Встановлення опалення на геотермальному тепловому насосі дозволяє звести витрати на опалення будинку до мінімально можливого мінімуму і повністю відмовитися від газу.

Пройшли часи, коли встановлення опалення проводилася з елементів різних виробників. Сучасна система опалення складається з комплекту обладнання одного виробника – котел, бойлер, автоматика управління, групи безпеки, розроблених для максимально ефективної роботи. Це забезпечує високу ефективність опалення, істотно знижує вартість обладнання і дозволяє отримувати сервіс з одних рук.

Нам дуже важливо, щоб система опалення пропрацювала максимально довго і для цього ми використовуємо тільки найкращі матеріали та обладнання.

На всі проведені роботи надається гарантія від 2 років, а на матеріали – від 10 років. Зробіть замовлення на встановлення системи опалення у нас, і ви отримаєте ефективну систему опалення під ключ з одних рук, від проектування до запуску, з гарантійним, сервісним та післягарантійним супроводом.

Схему створення економічної та надійної системи опалення ви можете побачити нижче:

 


6 кроків до тепла у Вашій оселі

1 крок
Дзвінок або зустріч у нашому офісі
Ви знаєте всю необхідну інформацію, впевнені в нас
2 крок
Розрахунок кошторису, створення проекту та надання замовнику
Готовий проект та вартість
3 крок
Виїзд на об'єкт та коригування кошторису
Остаточний проект
4 крок
Укладення договору і повна оплата матеріалів. Можливо поетапне виконання робіт
Початок робіт з опалення Вашого будинку
5 крок
Сдача в експлуатацію готової системи
У Вашому будинку тепло. Завжди тепло
6 крок
Оплата замовником виконаних робіт. Початок гарантії
Гарантійне обслуговування. Робоча система

Додаткові матеріали