У зв’язку із постійним зростанням цін на енергоносії, все більшу популярність у нашій країні набувають геліосистеми

Тепловий насос вже не є екзотикою в Україні. Ми особисто встановили вже понад 20 систем опалення на базі теплових насосів.

Сучасні системи опалення:

Встановлення надійного та економічного опалення приватного будинку, котеджу, дачі

Ми продовжуємо працювати у 2023 році.

Створюємо нові системи опалення, підтримуємо діючі системи.

Відновлюємо пошкоджені системи опалення у Києві та Київській області.

Сучасна система опалення – складний інженерний механізм і довіряти її монтаж потрібно лише професіоналам. Ми підберемо оптимальний “формат” системи опалення для Вашого будинку, відповімо на всі питання, надамо Вам докладний кошторис і ЯКІСНО все змонтуємо.

На ринку ми більше 15 років і за цей час змонтували понад 600 систем опалення в будинках, офісних центрах, складських приміщеннях тощо. Наш величезний практичний досвід проектування і монтажу систем опалення дозволяє створити оптимальний варіант системи для кожного замовника, зважаючи на його потреби. З прикладами виконаних робіт та нашими коментарями щодо кожного проекту ви можете ознайомитись у розділі «Завершені об’єкти».

Якщо у Вас вже є готові пропозиції по монтажу опалювальної системи, дзвоніть, чи залишайте контакти в формі зворотнього зв’язку  і ми обов’язково з Вами зв’яжемося та надамо професійний коментар по Вашому кошторису, проконсультуємо як можна зробити систему надійнішою та ефективнішою.

Чому ми

з 2004 року на ринку
700+ проектів
2 роки гарантії
Спеціальні пропозиції
Висока якість
Безкоштовне проектування

Працюємо із найкращими

nibe logo
Buderus
Vaillant
Viessmann
  • Конденсаційні котли при правильному проектуванні і монтажі споживають на 15% газу менше, ніж звичайні газові котли.
  • Трубна розводка в будинку є найважливішою складовою в системі опалення, бо вона заливається в підлогу один раз і назавжди. Саме тому вона повинна бути максимально надійною.
  • Підлогове опалення є найбільш комфортним та економічним видом обігріву, при правильному проектуванні і монтажі.
  • Конвектори зазвичай використовують у тих випадках, коли радіатори або тепла підлога з різних причин використовувати неможливо.