Категорія: Опалення

Регулювати систему теплої підлоги можна за двома принципами – в залежності від температури в приміщенні і в залежності від температури зовні.

Якщо використовується регулювання теплої підлоги по температурі в приміщенні, то потрібне значення виставляється на кімнатному термостаті (в кожному приміщенні) і безперервно підтримується.

Після того, як проектування теплої підлоги завершено: для кожного приміщення розраховані тепловтрати і необхідна площа теплої підлоги, слід розрахувати крок прокладки труб і визначити місця розташування розподільних гребінок – які узгоджуються персонально з кожним замовником, а також, в разі потреби, потрібно визначити розділові шви.

Чимала кількість виробників пропонують використовувати під натяжне кільце зшитий поліетилен з фітінгом. Найбільш популярними з них є компанії REXAU і KAN-THERM. Саме з ними ми і працюємо. Приблизно в 98% новобудов столиці використовується трубне устаткування саме цих марок.

Конвектори, як правило, використовують в тих випадках, коли радіатори або теплу підлогу з тих, чи інших причин використовувати неможливо. Конвектора бувають з природною і примусовою конвекцією. Перші, як правило, використовуються тільки для спалень, так як вони працюють безшумно, у всіх інших випадках використовуються конвектори з примусовою конвекцією.

При проектуванні котельні з потужністю понад 40 кВт, часто застосовуємо дублювання котлів (каскад). Це підвищує надійність системи опалення (якщо виходить з ладу один котел, то інші можуть частково або повністю покрити необхідну теплове навантаження)

Дизайнерські радіатори однієї потужності в порівнянні зі стандартними можуть бути дорожче в десятки разів. Зупинивши свій вибір на цьому типі радіаторів необхідно враховувати, що поставки потрібних типорозмірів можуть зайняти 2 – 3 місяці, і “гарячу заміну” зробити не вдасться

Основними факторами в питанні вибору виробника котельного обладнання, будь то бойлер, котел або ж автоматика, є вид котла і, звісно, його вартість. Котли бувають газові, газові конденсаційні, електричні і дров’яні. Крім того, важливо якісне сервісне обслуговування придбаного обладнання та можливість купити запчастини, якщо вони знадобляться. Сервісне обслуговування може бути вкрай потрібним, а тому вагомого значення має оперативність реагування.

Вибираючи котельне обладнання бажано віддавати перевагу вже відомим виробникам, давно представленим на ринку, так як вони відповідають за якість і пропонують готові комплекти, які включають котел, бойлер і автоматику. Їх вартість тоді виходить приблизно на 20-30% дешевше. Сьогодні лідерами виробництва опалювального обладнання визнані німецькі марки, такі, як Viessmann, Vaillant і Buderus.

Непрофесійний розрахунок і монтаж теплої підлоги може привести до серйозних проблем зі здоров’ям. Для забезпечення комфортних умов і дотримання медичних вимог температура поверхні підлоги в приміщеннях з постійним перебуванням людей не повинна перевищувати 26С °,

Підлогове опалення є найзручнішим і найекономнішим видом обігріву приміщень. Головна його перевага – рівномірний розподіл тепла, яке поступово піднімається знизу вгору. Температура, що забезпечується теплою підлогою, як правило, на 1-2 градуси менша, ніж від радіатора – для людини це не відчутно, але економить витрату палива на 6-12%.

Ми, використовуючи приховану розводку труб в підлозі, як правило, застосовуємо нижнє підключення радіатора зі стіни. Це надає радіатору більш естетичний вигляд, дозволяє легко підтримувати чистоту під радіатором.