Акція на модернізацію систем опалення для зниження споживання енергоносіїв

Головним завданням модернізації системи опалення є істотне зниження витрат на опалення і приготування гарячої води. Залежно від можливих до реалізації рішень, ми застосовуємо комплекс заходів, які забезпечать максимальне зниження витрат на опалення. У них входить:

  • заміна старого котла, або переклад його в резервний, з установкою ефективного, нового теплогенератора потрібного типу (газового конденсаційного котла; твердопаливного піролізного котла; повітряного або геотермального теплового насоса; гелио системи)
  • установка погодозалежної автоматики, що дозволяє виробляти рівно стільки тепла, скільки потрібно дому при різній зовнішній температурі. Установка автоматики з управління температури в приміщеннях — автоматика дозволяє знижувати температуру в приміщеннях, коли в них не знаходяться люди.

Одним з найбільш ефективних варіантів зниження витрат на опалення є установка геотермального теплового насоса, який забезпечить максимально економічне опалення і приготування гарячої води як взимку так і влітку. Якщо ділянка не дозволяє провести монтаж геотермальних свердловин, застосовується найпростіша з точки зору реалізації, установка повітряного теплового насоса. Повітряний тепловий насос підключається до існуючої системи опалення та забезпечує опалення і приготування гарячої води з середньорічним коефіцієнтом перетворення 3-3,5 (споживаючи 1 кВт електричної енергії, тепловий насос передає системі опалення 3-3,5 кВт теплової енергії). Установка і настройка теплового насоса займає 3 дні і вимагає мінімальних змін в існуючій системі опалення.

В рамках акції знижені ціни на монтажні роботи, збільшені знижки на обладнання, розрахунки технологічного проекту — безкоштовно. Встановлена ​​система опалення забезпечується сервісним, гарантійним і післягарантійним обслуговуванням.