Монтаж геотермальних теплових насосів

Нашою фірмою встановлено вже понад 50 геотермальних теплових насосів і кожен виконаний проект починається з прийняття рішення. Перш ніж прийняти рішення про встановлення геотермального теплового насоса для опалення свого будинку, зверніть увагу на важливі моменти, які допоможуть Вам у виборі:

Система опалення на геотермальному інверторному тепловому насосі NIBE 1155 16 кВт

На сьогоднішній день геотермальні теплові насоси є найефективнішими теплогенераторами в опалювальній техніці. Вони забезпечують найнижчу вартість опалення, високу надійність і безпеку з-поміж усіх існуючих систем. Теплові насоси дозволяють повністю відмовитися від використання газу в опаленні та гарячому водопостачанні, а також дають можливість охолоджувати приміщення в теплий період. Установка системи опалення на тепловому насосі виходить дорожчою за звичайні системи на базі газу або електроенергії, але дозволяє отримати опалення за значно нижчою ціною та робить вас незалежним від цін та наявності енергоносія. Геотермальний тепловий насос – це інвестиція у ваше безтурботне майбутнє.

Ефективність геотермальних теплових насосів

Показником ефективності теплових насосів є коефіцієнт перетворення СОР. Він показує скільки тепла видає тепловий насос в систему опалення при використанні 1 кВт електроенергії. Сучасні геотермальні теплові насоси забезпечують СОР до 5,1. Це означає:

 • споживання електроенергії дорівнює 1 кВт;
 • отримана теплова енергія становить до 5,1 кВт.

У геотермального теплового насоса, на відміну від повітряного, COP постійно високий і не залежить від зовнішньої температури, тому що тепло відбирається з геотермальних свердловин з постійною температурою. Але COP залежить від режиму роботи теплового насоса, чим нижче температура що подає теплоносій в систему опалення, тим вище СОР. З цього випливають вимоги до дому і до системи опалення на тепловому насосі, які забезпечать високу ефективність:

 • будинок повинен бути добре утеплений
 • тепловий насос повинен працювати в погодозалежному режимі, коли забезпечується мінімально можлива температура подачі, що забезпечує опалення будинку при конкретній зовнішній температурі.
 • з тепловим насосом проектуються тільки низькотемпературні системи опалення – теплі підлоги, теплі стіни, радіатори, розраховані на низькотемпературний режим роботи.

Саме непрофесійне проектування найчастіше призводить до роботи теплового насоса з низькою ефективністю. Неправильно розрахований режим роботи системи опалення неодмінно призведе до того, що будь-який тепловий насос буде працювати з низьким коефіцієнтом ефективності (COP). Для наших замовників ми розраховуємо професійний проект БЕЗКОШТОВНО.

Економічна система опалення на геотермальному тепловому насосі NIBE (Швеція) 10 кВт

Вартість системи опалення із використанням геотермального теплового насосу

В останні роки геотермальні теплові насоси вже масово застосовуються в системах опалення середнього рівня. Збільшені витрати на монтаж такої системи опалення компенсуються низькими витратами на опалення будинку, збільшення оціночної вартості самого будинку, підвищеної безпеки та надійності системи на тривалий термін.

До складу системи входять сам тепловий насос, бойлер для гарячої води зі збільшеним теплообмінником, автоматика, свердловинні зонди, екологічно чистий пропіленгліколь для заповнення зондів, мідь та арматура. Це обладнання підбирається під кожен об’єкт з врахуванням завдань до системи опалення та потужності теплового насоса. Роботи з монтажу включають: буріння свердловин, монтаж геотермальних зондів, розподільчої гребінки геотермального контуру, монтаж котельної на тепловому насосі, встановлення автоматики керування системою.

Наведемо приклад вартості типової системи із найкращим на сьогоднішній момент шведським геотермальним тепловим насосом NIBE та обладнанням під ключ:

 • 10 кВт теплової потужності (будинок до 200 м2) – 15 000 €;
 • 12 кВт теплової потужності (будинок до 250 м2) – 16 000 €;
 • 17 кВт теплової потужності (будинок до 350 м2) – 18 500 €;

Детальний кошторис на Ваш тепловий насос можна отримати після зустрічі з нами та визначення функціоналу та формату системи опалення. Проект системи опалення на геотермальному тепловому насосі ми надаємо безкоштовно. При порівнянні пропозицій від різних компаній звертайте увагу на кількість свердловин, виробника пропіленгліколя та якість геотермальних зондів – це ті моменти, завдяки яким недобросовісні фірми виграють тендери. Якщо не буде пробурений необхідний метраж свердловин, тепловий насос буде працювати з меншою потужністю і з невисоким коефіцієнтом ефективності (COP). Низька якість геотермальних зондів і пропіленгліколю може привести до руйнування зонда, отруєння грунту, що потребують повторного буріння для установки нової свердловини.

монтаж геотермального теплового насосу, місто Київ
Монтаж теплового насосу Nibe, Швеція
Тепловий насос NIBE Швеція, 12 кВт
Інверторний тепловий насос NIBE F1155, 16 кВт

Як правильно обрати геотермальний тепловий насос?

На самому першому етапі – етапі проектування, необхідно вибрати модель теплового насоса. Цей вибір залежить від багатьох факторів: особливостей будинку, режимів роботи системи опалення та гарячого водопостачання, необхідної потужності. Ми рекомендуємо кращі геотермальні теплові насоси, які найефективніше застосувати саме у Вашому проекті. Наші критерії оцінки: високий коефіцієнт COP, конкурентна ціна, надійність, зручне управління (включаючи управління через Інтернет), бездоганний сервіс, низькі показники шуму та вібрації, можливість оновлення програмного забезпечення автоматики управління для підвищення ефективності та додавання нових функцій. Сьогодні у сфері котеджного будівництва ми рекомендуємо світового лідера останніх років – теплові насоси NIBE (Швеція).

Монтаж геотермальных тепловых насосов

Серед їх переваг: одні з найвищих COP (до 5,12), простота в експлуатації, стильний дизайн та найкраще співвідношення ціни до якості. З’ємний компресорний блок забезпечує просте та безпроблемне транспортування і монтаж, а також низький рівень шуму і вібрації. Вбудований додатковий електропідігрів 1-9 кВт дозволяє включати опалення та нагрів ГВП поки відбувається монтаж геотермальних свердловин. У Nibe існують моделі з вбудованим бойлером, що дозволяє заощадити місце в котельній, а також є моделі з інверторним компресором. Автоматика модульного типу дозволяє розширювати можливості теплового насоса: встановлювати додаткові контури опалення, охолодження, нагрів басейну, вентиляції тощо. Всі теплові насоси дозволяють безкоштовно контролювати систему опалення через Інтернет, а з невеликою оплатою – навіть віддалено керувати системою.


Дізнайтесь вартість Вашої системи опалення геотермальним тепловим насосом

Зателефонуйте та отримайте усю необхідну інформацію:

 • можливість та доцільність встановлення теплового насосу;</ li>
 • орієнтовна вартість монтажу/модернізації системи опалення;</ li>
 • вартість опалення та водопостачання тепловим насосом;</ li>

Дзвоніть:

(063) 155-88-81
(044) 361-78-87