Монтаж теплових насосів

Тепловий насоснайбільш ефективний генератор тепла, що застосовується в опаленні. Сьогодні на всіх світових ринках опалювальної техніки відбувається витіснення і заміна газового обладнання більш ефективними тепловими насосами повітряними, геотермальними, гібридними

Теплові насоси для опалення в нашій країні вже широко застосовуються в системах опалення середнього рівня. Все більше замовників приймають рішення про установку теплового насоса і збільшені початкові витрати. Установка теплового насоса забезпечує мінімально можливі витрати на опалення при будь-яких тарифах, підвищену безпеку і надійність, високий комфорт, економію на газифікації ділянки, можливість охолодження будинку влітку, збільшену вартість будинку при продажу

Установка теплового насоса відрізняється набагато більшою складністю в порівнянні зі звичайними системами, як в плані проектування, так і в монтажі. Монтаж теплового насоса вимагає жорсткого дотримання специфічних норм і вимог. Тільки дотримання всіх норм проектування і технологій монтажу дозволяє встановлювати тепловий насос з високим коефіцієнтом перетворення. Довіряйте монтаж теплового насоса тільки професіоналам, не ставте експериментів на своєму будинку, якщо сумніваєтеся у виконавцях. Професійний монтаж теплового насоса дозволяє суттєво знизити вартість установки, без збитку для ефективності. Після запуску і здачі системи опалення на тепловому насосі, ми забезпечуємо її гарантійним та сервісним супроводом, що забезпечує наших замовників упевненістю і спокоєм. Наша компанія встановила більше 40 геотермальних теплових насосів і більше 20 повітряних і гібридних теплових насосів в Києві та Київській області.


Чому саме тепловий насос, а не щось інше?

Иконка газ

Висока ціна на газ

Ціна на газ постійно зростає і сланцеве видобування газу, цю ситуацію не змінить. Технології виробництва тепла з газу вичерпали всі можливості збільшення ефективності. В результаті газове обладнання масштабно витісняється тепловими насосами

Секундомер

Падіння тиску газу - зупинка котлів

При зниженні температури зовнішнього повітря збільшується розбір газу споживачами на газовій магістралі - і в наслідок цього, знижується динамічний тиск газу. Котли не видають своєї номінальної потужності, або зупиняються.

Газ

Поганий газ - велика витрата

Збільшення витрати газу котлами через низької якості газу (надмірна кількість повітря в газі, підвищена вологість газу). Прискорене засмічення теплообмінника котлів домішками в газі.

Дом

Дорого підводити газ до будинку

Часто вартість підведення газу до будинку порівнянна з вартістю топкової на тепловому насосі, включаючи земляні роботи. Навіщо годувати газові служби і бути залежними від домовленостей з "сусідами"?

Підвищена небезпека роботи з газом

Сучасні газові котли дуже надійні. Але існують магістралі підведення газу до казанів, газові фільтри, крани. Ймовірність витоку невелика - але газ при досягненні критичної концентрації та наявності іскри - вибухає.

Котельня

Необхідність організації котельні з вимогами

Для теплового насоса не потрібно спеціальних вимог - електрокабель і подіум під тепловий насос. Для газових котлів є жорсткі норми організації котельні.

Сервисное обслуживанеи

Постійне сервісне обслуговування газових котлів

Газовий котел - як автомобіль, потребує регулярного обслуговування і перевірці працездатності та герметичності. Тепловий насос - як холодильник, ревізійний огляд необхідний набагато рідше.

Принцип роботи теплового насоса

Тепловий насос відбирає теплову енергію навколишнього середовища і трансформує її в тепло для системи опалення. При цьому електроенергія витрачається тільки на роботу компресора, насоса і автоматики. Тепловий насос працює за принципом холодильника, тільки у зворотний бік. Завдяки теплового насосу, тепло з навколишнього середовища «перекачується» в ваш будинок.

Види теплових насосів

За джерела, що поставляє тепло, теплові насоси можна ділити на такі групи:

Перший вид, геотермальний тепловий насос, використовує тепло ґрунту або підземних вод. Вони на сьогоднішній день є найбільш популярними. Це пояснюється найбільшим коефіцієнтом ефективності (СОР), який не змінюється протягом року.

Другий вид, повітряний тепловий насос, витягує тепло з повітря, працює за схемою «повітря-вода». Відрізняється меншою вартістю, але його ефективність залежить від зовнішньої температури. Обидва види теплових насосів найбільш ефективно працюють з низькотемпературними системами опалення.

Додаткові матеріали

Приклади робіт