Вартість теплового насоса з монтажем котельні

Вартість теплового насоса досить значна

В ціну котельні, що функціонує на основі даного насоса, входить: безпосередньо насос, буферна ємність, яка залежить від схеми, максимально ефективний бойлер для гарячої води і система автоматичного регулювання. Крім того, ціна включає такі роботи, як буріння свердловин для грунтових зондів, подальше їх заповнення розчином, різні монтажні роботи, а також необхідні для цього матеріали – самі зонди, необхідний для первинного контуру екологічний пропіленгліколь, мідь і запірну арматуру, яка використовується для обв’язки котельні .

Можна назвати середню вартість котельні, яка має насоси німецьких фірм Viessmann або Vaillant з потужністю 17 кВт – приблизно 21 000 євро. Такий котельні буде досить, щоб опалювати приватний будинок площею в 350 м2

Щоб розрахувати точну ціну на котельню з тепловим насосом необхідно орієнтуватися на аналіз грунту (так як чим вологіше грунт, тим більша кількість тепла йде на свердловину), глибину буріння свердловини, параметри автоматизації котельної і число тепловтрат будинку. Як правило, форма і система оплати підбирається індивідуально для кожного замовника.