Монтаж систем опалення

Система опалення – це складний інженерний механізм, тому його проектування й монтаж повинні виконувати тільки професіонали. Такий підхід забезпечить оптимальний варіант системи опалення вашого будинку, якісний монтаж за найкращою ціною, гарантійне та сервісне обслуговування. Проект системи опалення ми виконуємо безкоштовно.

З 1996 року нашою компанією було встановлено більше ніж 600 автономних систем опалення. Наша спеціалізація – монтаж автономних систем в приватних будинках, котеджах, офісних центрах тощо. Ми проектуємо та монтуємо з максимально можливою на сьогоднішній момент економічністю, застосовуючи наш значний досвід та найефективніші технології у цій сфері.

Ми виконуємо реконструкцію вже існуючих, але застарілих систем опалення. Застосовуючи обладнання з найкращими показниками ефективності та доступні методи підвищення ощадливості, ми істотно знижуємо витрати на опалення. Модернізація автономного опалення дозволить комфортно і спокійно жити у своєму будинку.

Встановлення опалення з мінімальним споживанням енергоносіїв

Ми виконуємо встановлення систем опалення з використанням котлів під усі види палива: газ, електроенергія, дрова, палети, дизельне паливо. Встановлення системи опалення на певному виді палива або їх комбінації проводиться після вибору, на стадії проектування варіантів доступних для кожного конкретного проекту. Виходячи з наявного бюджету, встановлюється найефективніший теплогенератор. На сьогоднішній день найвищі показники ефективності забезпечують геотермальні, повітряні, гібридні теплові насоси, газові конденсаційні котли, піролізні і палетні твердопаливні котли, електрокотли з модульованою потужністю, геліосистеми (сонячні колектори). Встановлення опалення на геотермальному тепловому насосі дозволяє звести витрати на опалення будинку до мінімуму та повністю відмовитися від використання газу в опаленні та нагріванні води.

Пройшли часи, коли встановлення опалення проводилася з елементів різних виробників. Сучасна система опалення складається з комплекту обладнання одного виробника – котел, бойлер, автоматичне керування, групи безпеки, розроблені задля максимально ефективної роботи. Це забезпечує високу ефективність системи та істотно знижує вартість обладнання у цілому, а також дозволяє отримувати сервісне обслуговування в одного підрядника.

Нам дуже важливо, щоб система опалення пропрацювала якнайдовше без аварій та нарікань, саме для цього ми використовуємо тільки найкращі матеріали та обладнання. На всі проведені роботи надається гарантія від 2 років, а на матеріали – від 10 років. Зробіть замовлення на встановлення системи опалення в нашій компанії, і ви отримаєте ефективну систему опалення під ключ з одних рук – від проектування до запуску, з гарантійним, сервісним та післягарантійним супроводом.

Схему створення економічної та надійної системи опалення ви можете побачити нижче:

 


6 кроків до тепла у Вашій оселі

1 крок
Дзвінок або зустріч у нашому офісі
Ви знаєте всю необхідну інформацію, впевнені в нас
2 крок
Розрахунок кошторису, створення проекту та надання замовнику
Готовий проект та вартість
3 крок
Виїзд на об'єкт та коригування кошторису
Остаточний проект
4 крок
Укладення договору і повна оплата матеріалів. Можливо поетапне виконання робіт
Початок робіт з опалення Вашого будинку
5 крок
Здача в експлуатацію готової системи
У Вашому будинку тепло. Завжди тепло
6 крок
Оплата замовником виконаних робіт. Початок гарантії
Гарантійне обслуговування. Робоча система

Дізнайтесь вартість системи опалення для Вас

Подзвоніть та отримайте вичерпну інформацію для прийняття рішення:

  • вибір найбільш оптимального обладнання для Вашої системи опалення;
  • орієнтовна вартість монтажу для Вашого будинку, термін окупності;

Дзвоніть:

(063) 155-88-81