Полезные советы

Категорія: Теплові насоси

Про ефективність теплового насоса безпосереднім чином говорить його коефіцієнт перетворення, який вказує співвідношення виробленого тепла і тієї потужність, що була витрачена на процес роботи компресора насоса.

Категорія: Водопостачання

Систему водопостачання можна назвати оптимальною тільки тоді, коли вона забезпечує потрібні обсяги подачі холодної і гарячої води, як тільки це стає необхідно. В основному проблеми виникають тільки з гарячою водою.

Категорія: Теплові насоси

Вартість теплового насоса досить значна

В ціну котельні, що функціонує на основі даного насоса, входить: безпосередньо насос, буферна ємність, яка залежить від схеми, максимально ефективний бойлер

Категорія: Опалення

Регулювати систему теплої підлоги можна за двома принципами – в залежності від температури в приміщенні і в залежності від температури зовні.

Якщо використовується регулювання теплої підлоги по температурі в приміщенні, то потрібне значення виставляється на кімнатному термостаті (в кожному приміщенні) і безперервно підтримується.

Категорія: Опалення

Після того, як проектування теплої підлоги завершено: для кожного приміщення розраховані тепловтрати і необхідна площа теплої підлоги, слід розрахувати крок прокладки труб і визначити місця розташування розподільних гребінок – які узгоджуються персонально з кожним замовником, а також, в разі потреби, потрібно визначити розділові шви.

Категорія: Теплові насоси

Тепловий насос – це холодильник “навпаки”. Він переносить розсіяне тепло з навколишнього середовища у Ваш будинок. Тепло грунту передається розсолу (суміш води і антифризу), що проходить через вертикально розташовані грунтові зонди, і подається у випарник теплообмінника теплового насоса.

Категорія: Сонячні колектори

Від нагрітих сонцем колекторів тепло надходить в теплоносій. Після того, як температура теплоносія стала вище, ніж температура води в бівалентному водонагрівачі

Категорія: Сонячні колектори

Розглянемо на прикладі використання комбінованого накопичувача (бак в баку). Основа принципу роботи геліоустановки для підтримки опалення полягає в підвищенні температури теплоносія зворотного трубопроводу опалення,

Категорія: Теплові насоси

Геотермальний тепловий насос має значне число достоїнств:

Категорія: Сонячні колектори

Проектування і установка геліосистем, що підтримують опалення та нагрів гарячої води, має низку особливостей: