Монтаж сонячних колекторів

Популярність геліосистем в нашій країні невпинно зростає і зумовлене це простим фактором – значним зростанням цін на енергоносії. Крім цього, сонячні установки стають все ефективнішими, технологічнішими та практичнішими. Найбільш доцільно використовувати сонячні колектори для гарячого водопостачання та підігріву води в басейнах.

Головне правило, яке слід врахувати свідчить, що монтаж сонячних колекторів не може повністю замінити традиційне опалення, проте він істотно мінімізує його витрати.

Різновиди колекторів

На сьогоднішній день існує два типи колекторів: плоский сонячний колектор і вакуумний сонячний колектор. Обидва види отримують тепло за схожими принципами, однак плоскі колектори хоч і мають меншу ефективність, але виграють в надійності роботи та обслуговуванні. Більшість основних виробників сонячних колекторів замовляють трубки для вакуумних колекторів в Китаї.

Установка колекторів

Процес цей дуже відповідальний, а, оскільки, матеріали використовуються дорогі, нехтувати деталями тут не можна. Провести монтаж сонячних колекторів в Києві якісно і без проблем вам допоможуть фахівці нашої компанії, які володіють достатнім досвідом і знаннями в даному питанні.

Для того, щоб дізнатися ціну встановлення сонячних колекторів відвідайте наш офіс або просто зателефонуйте. Ми завжди раді Вас бачити і чути!


монтаж солнечных коллекторов - схема termos.ua

Базова схема для нагріву холодної води

  1. Сонячний колектор
  2. Бойлер для гарячої води
  3. Циркуляційний насос
  4. Контролер геліосистеми
  5. Датчик температури