Тепла підлога

Підлогове опалення є найзручнішим і найекономнішим видом обігріву приміщень. Головна його перевага – рівномірний розподіл тепла, яке поступово піднімається знизу вгору. Температура, що забезпечується теплою підлогою, як правило, на 1-2 градуси менша, ніж від радіатора – для людини це не відчутно, але економить витрату палива на 6-12%. Єдиний недолік теплих підлог – це невеликий вибір підходящих покриттів для підлоги (оптимально використовувати плитку).

Тепла підлога – низькотемпературна, і, головне, вигідна система опалення для вашого будинку.

Проектування і монтаж теплої підлоги – відповідальний і досить складний процес. Якщо виконати його неправильно, то наслідки будуть украй негативними, аж до проблем зі здоров’ям. Щоб уникнути цього і для збереження температури в приміщенні на комфортному рівні, поверхня покриття повинна бути не тепліше +26 градусів.

Винятком може бути санвузол і області біля стін – тут температуру можна збільшити ще на 5 градусів. Вода, що нагріває поверхню підлоги повинна мати температуру до 50 градусів, контролювати це можна за допомогою змішувального вузла.

Тепловтрати в приміщенні, що обігрівається теплою підлогою, практично завжди компенсуються. Не виправдати себе таке опалення може тільки в разі масштабного скління або при наявності надмірної кількості меблів, які забирають площу теплої підлоги. У такому разі її доречно використовувати тільки як доповнення до традиційної системи обігріву.