Акція на монтаж високоекономічних систем опалення

Акція на професійний монтаж високоекономічних систем опалення.

Сучасна система опалення створюється як єдиний комплекс високотехнологічних пристроїв, які забезпечують: розрахунок необхідної кількості тепла дому, його ефективне виробництво, і розподіл згідно із заданими температур в приміщеннях.

Вирішення цих завдань забезпечують системи:

  • Погодозалежна автоматика проводить розрахунок необхідного дому тепла, при існуючій зовнішній температурі, і управляє теплогенератором забезпечуючи виробництво розрахованого тепла.
  • Теплогенератор (котел; тепловий насос …) з гріють системами (радіатори; теплі підлоги, стіни; конвектори …), забезпечують виробництво тепла з максимальним ККД і ефективну передачу тепла приміщенням.
  • Автоматика управління температурами в приміщеннях забезпечує подачу в приміщення одно стільки тепла, щоб забезпечити задану користувачем температуру. Дозволяє знижувати температуру в приміщенні в той час, коли там відсутні люди, або якщо воно не використовується. Зниження температури на 1 С ° знижує споживання енергоносіїв на 5%.

Тільки створення системи опалення як єдиного комплексу забезпечує низькі витрати на опалення і високий комфорт, що дозволить жити в будинку з задоволенням.

Встановлюємо самі високоефективні теплогенератори: газові конденсаційні котли, піролізні і пелетние твердопаливні котли, електрокотли з модуляцією потужності, геотермальні і повітряні теплові насоси, геліосистеми. Надається робоча випробувана і налаштована система опалення, c гарантійним та сервісним обслуговуванням, а також післягарантійної підтримкою на весь період експлуатації.

Весь комплекс послуг від проектування, монтажу, обслуговування і сервісу – з одних рук, що гарантує довгу і надійну роботу системи.

В рамках акції збільшені знижки на всі групи обладнання, розрахунок технологічного проекту – безкоштовно, гарантійний термін на монтажні роботи – 2 роки. Запрошуємо оглянути діючі системи опалення Вашого формату.