Акція на професійний монтаж теплових насосів

Акція на професійний монтаж найефективніших систем опалення – систем опалення на теплових насосах:

  • систем на геотермальних теплових насосах, з постійно високим коефіцієнтом перетворення COP 4-5,15. Ми встановлюємо кращі геотермальні теплові насоси з найвищими коефіцієнтами перетворення і які забезпечать максимальний ефект саме у Вашому випадку: NIBE (Швеція), Оchsner (Австрія), VIESSMANN, VAILLANT (Німеччина).
  • монтаж високоефективних систем опалення на повітряних теплових насосах, які забезпечують компроміс, високого коефіцієнта перетворення, в основний температурної зоні нашого регіону, і більш демократичною вартістю. Середньорічний COP 3-3.5 Застосовуються кращі зразки повітряних теплових насосів, в залежності від поставлених завдань, виробництва MITSUBISHI ZUBADAN (Японія), BUDERUS (Німеччина), Оchsner (Австрія).

В рамках акції знижені ціни на бурові і монтажні роботи, збільшені знижки на всі групи обладнання, розрахунок технологічного проекту – безкоштовно. Звісно ж робоча, налаштована система опалення з сервісним, гарантійним і післягарантійним обслуговуванням. Все від проектування, монтажу, налагодження, сервісу і експлуатаційного супроводу – з одних рук, що гарантує надійну роботу системи на довгі роки.