Категорія: Теплові насоси

Про ефективність теплового насоса безпосереднім чином говорить його коефіцієнт перетворення, який вказує співвідношення виробленого тепла і тієї потужність, що була витрачена на процес роботи компресора насоса.

Вартість теплового насоса досить значна

В ціну котельні, що функціонує на основі даного насоса, входить: безпосередньо насос, буферна ємність, яка залежить від схеми, максимально ефективний бойлер

Тепловий насос – це холодильник “навпаки”. Він переносить розсіяне тепло з навколишнього середовища у Ваш будинок. Тепло грунту передається розсолу (суміш води і антифризу), що проходить через вертикально розташовані грунтові зонди, і подається у випарник теплообмінника теплового насоса.

Геотермальний тепловий насос має значне число достоїнств:

Монтаж теплового насоса в порівнянні з котельнями на традиційних газових котлах відрізняється досить великими початковими витратами.

Найбільш актуальними причинами популярності теплових насосів можна назвати мінімізацію витрат на опалення і максимальний рівень комфорту.

Ми знижуємо вартість теплового насоса за рахунок знижок. Все що необхідно згідно з проектною документацією, технологією виконання робіт, вимогами і рекомендаціями виробників – виконується в повному обсязі.

Якщо керуватися принципом «чим дешевше, тим краще», то на якісну і надійну систему опалення, що працює на тепловому насосі можна не розраховувати.